Onze medewerkers


Naoual AZIZE
Adviesgeefster in Lanaken, Genk en Hasselt
naoual@huurderssyndicaat.be
Rachel Claessens
Adviesgeefster in Beringen en Houthalen
rachel@huurderssyndicaat.be
Emel EGILMEZ
Adviesgeefster in Genk en Hasselt
emel@huurderssyndicaat.be
Joris JANS
Adviesgever in St. Truiden, Tongeren en Hasselt
joris@huurderssyndicaat.be
Gerty SCHROOTEN
Adviesgeefster in Hasselt
gerty@huurderssyndicaat.be
Anke SMEETS
Adviesgeefster in Genk en Hasselt
anke@huurderssyndicaat.be
Tiziano ROMEO
Adviesgever in Leopoldsburg, Maaseik en Hasselt
tiziano@huurderssyndicaat.be
Heidi Pieters
Onthaal en administratie
heidi@huurderssyndicaat.be
Güler IŞIK
Onthaal en administratie
isik@huurderssyndicaat.be
Els BRANS
Coördinator
els@huurderssyndicaat.be