Anke SMEETS, juridisch adviesgeefster

anke@huurderssyndicaat.be

 

Gerty SCHROOTEN, juridisch adviesgeefster

gerty@huurderssyndicaat.be

 

Joris JANS, juridisch adviesgever

joris@huurderssyndicaat.be

 

Naoual AZIZE, juridisch adviesgeefster

naoual@huurderssyndicaat.be

 

Tiziano ROMEO, juridisch adviesgever

tiziano@huurderssyndicaat.be

 

Rachel Claessens, juridisch adviesgever

rachel@huurderssyndicaat.be

 

Emel EGILMEZ, juridisch adviesgeefster

 

Güler IŞIK, administratief bediende

 

Heidi Pieters, administratief bediende

 

Farida BOUSSAIDA, interieurverzorgster

 

Els BRANS, coördinator

els@huurderssyndicaat.be